Bombax Ürün Görseli

Bombax Kullanımı Nasıl

Kilo alamamak ve aşırı zayıflık kilo veremeyen insanlar kadar çaresine bakılması gerek bir konudur. Çözüm, tüketilenden daha fazla kilo alarak metabolizmaya hız kazandırmak ve metabolizmanın dengesini kurmaktır. Yoğun bir iş hayatı ve temposu olan insanlar yeterli gıda alamadıkları için o az miktarda aldıkları gıdayı da çok kolay yakarlar. Bombax kudretli karışım metabolizmayı yormadan sağlıklı kilo almanıza yardımcı olur ve vücudunuzun kaybolan enerjisini yerine getirir.

Karbonhidrat içeren gıdalar vücuda fazlaca enerji verir. Bu bombax gıda takviyesi yüksek oranda karbonhidrat içerir. Vücut sağladığı enerjinin büyük bir kısmını karbonhidrat sayesinde sağlar. Ağır fiziksel aktiviteler için de karbonhidrat önemli bir besin öğesidir. Sebzeler, kuru baklagiller karbonhidrat açısından zengin bitkilerdir.

İçeriği

Her şekilde bombax tamamen bitkisel içeriğe sahip bir üründür. İçerisinde günlük hayatta sıklıkla da kullandığımız besinler yer alır. Bunlar üzüm, keçi boynuzu ve bazı meyve sebzelerdir. Düzenli kullanıldığı takdirde uzun vadede kilo aldırdığı bir çok insan tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Her ne kadar bitkisel içerikli bir ürün olsa da kullanımına dikkat edilmelidir. Aşırı şekilde kullanılmamalı ve ürün kullanım tavsiyesine göre hareket edilmelidir. Aksi halde bombax ürününü ne fazla ne de az kullanmanız ürün açısından size bir fayda sağlamayacaktır. Kullanımına dair bir fikriniz yoksa doktora ya da daha önce kullanıp faydasını görmüş insanlara danışabilirsiniz. Ama en garanti yöntem bir doktora başvurmaktır. Hem ürünün içerisinde alerjik reaksiyon olabilecek ya da vücuda zararlı bir şeyin olup olmadığını kontrol etmesinin isteyebilirsiniz.

Kullanımı

Kullanımı son derece kolaydır bombax gıda takviyesinin. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez tok karnına ve yemeklerden 30- 40 dakika sonra ürünün içerisinde bulunan ölçek 1 su bardağı süte ya da meyve suyuna karıştırılarak içilir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (1 )

  • Melike S*
  • yurt dışındayım ama gönderim sağlar mısınız acaba veya tr den mi sipariş versem? hangisini öneriyosunuz? kullanım konusunda da bilgi talep edebilirim . melike ..